Hakkımızda

 

 

Firmamız KAĞNICI matbaa sektörüne 2009 yılında Konya Hazım Uluşahin sitesinde faaliyete girmiş olup müşterilerimizden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda 2011 yılında itibaren ajans hizmeti de vermeye başlamıştır.


Geniş kapsamlı hizmet anlayışı sayesinde müşterinin iş akışını hızlandırmada yardımcı olabilecek baskılı ve görsel materyalleri doğru yerde ve doğru zamanda kullanmaya yönelik önerileri ile müşterileri için her zaman iyi bir çözüm ortağı olmaya çalışmıştır. Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek her zaman güncel kalmayı hedeflemiş olup, çalışmış olduğu firmaların da güncel çözümler ile reklam faaliyetleri oluşturmasında bir yön gösterici olmuştur.


Aşçıoğlu Reklam işini severek yapan kadrosu ve yaratıcılık felsefesiyle; kartvizit, katalog, broşür, dergi, kurumsal kimlik, afiş, el ilanı, fatura, davetiye, dosya gibi ürünlerin tasarımı ve basımına yönelik hizmetler sunmaktadır.


Matbaa, promosyon, ve reklam çalışmalarınızda KAĞNICI, genç ve hızlı ekibi ile sizlere de hizmet vermekten onur duyacaktır.


Saygılarımızla


KAĞNICI Matbaa